ÚVOD BALENÝ CUKR DOPLŇKOVÉ ZBOŽÍ REFERENCE KONTAKTY
HB cukr trubickovy

Hygienicky balený cukr

Trubičkový
Dodáváme bílý i třtinový cukr s univerzálním nebo individuálním potiskem.

HB cukr polstarkovy

Hygienicky balený cukr

Polštářkový
Dodáváme bílý i třtinový cukr s univerzálním nebo individuálním potiskem.

HB cukr trojhrankovy

Hygienicky balený cukr

Trojhránkový
Dodáváme bílý i třtinový cukr s univerzálním nebo individuálním potiskem.

Zadat poptávku

Reklamní cukr

Reklamní cukr

Vaši hosté, ať už přišli na firemní jednání, nebo jsou návštěvníky vašeho hotelu či restaurace, určitě nenechají bez povšimnutí cukr, na kterém uvidí vaše logo. Reklamní cukr servírovaný ke kávě, čaji a jiným nápojům je nepřehlédnutelnou drobností, která vás dokonale prezentuje a vypovídá o vaší nápaditosti a prestiži. Odlište se od konkurence, zajistěte, aby měli vaši zákazníci důvod si vás pamatovat. Využijte možnosti, které vám reklamní cukr poskytuje za cenu, která je s ohledem na jiné typy reklamy zanedbatelná. 

Na reklamní cukr vám náš grafik zapracuje logo, kontaktní údaje, slogan nebo jakékoliv jiné grafické prvky, které si budete přát. Kontaktujte nás, zajistíme pro vás výrobu reklamního cukru na zakázku. Reklamní cukrové balení plníme buď klasickým bílým cukrem, kokosovým nebo třtinovým. Na výběr máte také z různých druhů balení:

Lidé, kteří nesladí, si naservírovaný cukr často odnesou domů. Vaše reklama se tak dostane k lidem tak blízko, jak jen to jde. Využijte možnosti, které vám reklamní cukr přináší, a prezentujte se v ideálním momentu, kdy lidé odpočívají se šálkem dobrého nápoje a mají čas věnovat pozornost důležitým věcem.

Jak zadat výrobu reklamního cukru?

Na základě vaší poptávky, kdy zjistíme typ balení, druh plněného cukru, požadavky na grafické řešení potisku a objem objednávky reklamních cukrů, vám nezávazně naceníme celkové náklady výroby. Po odsouhlasení konkrétní objednávky vzájemně vykomunikujeme vaše individuální požadavky na potiskový vzhled obalu reklamního cukru. Tiskové možnosti jsou téměř neomezené. Na základě vašeho zadání zpracuje grafik návrh potisku a vy ho odsouhlasíte. Následně se realizuje samotný tisk a plnění obalů. Poté je již váš reklamní cukr připraven k distribuci.

Všechny tvary (trubičkový, polštářkový, trojhránkový) bílého, kokosového a třtinového reklamního cukru s univerzálním potiskem dodáváme po celé České republice do 48 hodin od objednání a do států EU dle individuálních podmínek.

Balený reklamní cukr s individuálním potiskem dodáváme do 14 dnů od schválení grafického návrhu a tisková příprava je fakturována dle skutečných nákladů.

Balení je vždy po 1000 ks á 4g, avšak gramáž lze upravit podle požadavku zákazníka.

logo

CPP s.r.o.,
Kaštanová 141f,
617 00 Brno

IČ: 0560 4923, CZ0560 4923

Kontakty

Ondřej Šťastník, jednatel
telefon: +420 606 620 921
email: stastnik@cukr-brno.cz

Výroba M: +420 734 124 023

Obchod M: +420 733 435 065
E-mail: obchod@cukr-brno.cz


Společnost zapsána u ORKS v Brně
oddíl C vložka 96705all rights reserved © 2014 CUKR Packing Park s.r.o.
design by dwgd.cz, foto by f-f.cz a archiv CUKR Packing Park